KARGO & TESLİMAT

KARGO ÜCRETİ :

Yurtiçi alışverişlerde 150 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. 150 TL altı alışverişlerde 11 TL kargo bedeli alınmaktadır.

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 3-5 gün içerisinde kargoya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana kargo firmasının web sitesinden kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz bigfish.com.tr'a iade edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5-8 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için bigfish.com.tr en geç 15 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

KARGO TESLİMAT KOŞULLARI: 

Sipariş kargoya verildikten sonra;

Kargo teslim edildikten sonraki günlerde kargonuz gelecektir. (Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.)

Kargo Hakkında Önemli Bilgilendirme

Kargo firmalarında yaşanan yoğunluk ve kapasite uygulamaları sebebi ile siparişinizin tarafınıza teslimatında gecikme yaşanabilmektedir.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.