Vib Max Jig 10 Gr
  • Vib Max Jig 10 Gr

Vib Max Jig 10 Gr

₺66,04
Vergi dahil
Seçenek
Adet

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

AQUA SALTY VİB MAX JİG

 

Tatlı suda Alabalık, Levrek (Perch) Sudak ve Turna; Tuzlu suda ise İstavrit Kefal, Mırmır, Eşkina, Karagöz, Levrek gibi çok fazla çeşitte balık yakalamak için kullanılabilir.

 

 

Aqua Salty Vib Max Jig Vibrasyon jig Titreşim özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Su içerisinde doğru aksiyonlarla çekildiğinde mükemmel bir titreşim yapmakta ve bu titreşimle birlikte ses çıkarmaktadır. Vibrasyon (Titreşim) özelliği Jerking tarzı aksiyonlarla birleştirildiğinde panikleyen ve sersemleyen yemlik balık taklidini gerçeğe en yakın şekline ulaştırır.

 

 

5 ve 10 gramları Lrf avlarında 15 ve 20 gramları ise Light Spin (Hafif Spin) ve Spin avlarında kullanmaya müsaittir.

 

 

Dibe bırakılan Aqua Salty Vib Max Jiglerini  yukarı aşağı oynatarak yayılan titreşim frekanslarıyla inanılmaz çeşitte ve büyüklükte balık yakalayabilirsiniz.

 

 

Vib Max Jiglerinin sırt kısmında bulunan üç adet delik klips takılacak yerlerdir. Klips bu deliklere takıldığı için Jigin su içerisinde ki hareketi kafa kısmı aşağı bakacak şekilde gerçekleşmektedir. Klipsi kafaya yakın deliğe taktığınızda düşük titreşim kuyruğa yakın deliğe taktığınız da ise yüksek titreşim sağlamaktadır.

 

 

Vib Max Jigleri Gümüş, Limon, Mavi, ve Pembe olanları Zebra Glow ve UV yapısı sayesinde gece avcılığında ve ayrıca Bot ve Tekne kullanımlarında kullanılabilir.

 

 

Aqua Salty Vib Max Jiglerini  5, 10, 15 ve 20 gram olmak üzere 4 farklı ağırlık ve Gümüş, Kırmızı, Limon, Mavi, Pembe, Turuncu, Trgty olmak üzere 7 farklı renk seçeneği ile beğeninize sunmaktayız.
Aqua Salty
VİBMAX10GR
64 Öğeler

Belirli Referanslar

ean13
5555555531554
chat Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.